rehabilitacja

AKTUALNOŚCI

Miło nam poinformować o otwarciu naszego drugiego gabinetu na ul. Chodźki 25/4, gdzie zajmować się będziemy osobami wymagającymi bardziej wizyty i konsultacji fizjoterapeutycznycznej niż masażu, gdzie mamy większe i lepsze możiwości walczenia z Państwa dolegliwościami bólowymi, urazami i kontuzjami. Kontakt pod nr tel: 575-535-514 lub 513-583-568. Zapraszamy :)

AKTUALNOŚCI

Miło nam poinformować o otwarciu naszego drugiego gabinetu na ul. Chodźki 25/4, gdzie zajmować się będziemy osobami wymagającymi bardziej wizyty i konsultacji fizjoterapeutycznycznej niż masażu, gdzie mamy większe i lepsze możiwości walczenia z Państwa dolegliwościami bólowymi, urazami i kontuzjami. Kontakt pod nr tel: 575-535-514 lub 513-583-568. Zapraszamy :)

O nas


masaze lublin
masaze

Julita J.

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończone kursy: m.in. masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mieśniowo-powięziowe z anatomią palpacyjną oraz technikami rozluźniania pozycyjnego. Bardzo chętnie podejmuje nowe wyzwania oraz rozwija zagadki dotyczące pochodzenia dolegliwości bólowych. W pracy wykorzystuje metody terapii punktów spustowych, terapii manualnej, powięziowej, mobilizcje. Osoba spokojna, skrupulatna.

masaze

Jolanta

Dyplomowana masażystka i fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem. Jej specjalnością są masaże tajskie, lecznicze i relaksacyjne. Jest osobą spokojna, miłą, komunikatywną i empatyczną. Do każdego  podchodzi indywidualnie poprzez staranne dobranie odpowiedniego rodzaj masażu. Najbardziej ceni sobie pracę z drugim człowiekiem oraz satysfakcję jaką przynosi jej pomoc innym. Do jej ulubionych należą zabiegi z elementami refleksologii, masaż mięśni głębokich, masaż tajski stóp oraz masaż Kobido.

masaze

Anna P.

Fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła kursy m.in. diagnostyki różnicowej i terapii manualnej, masażu tkanek głębokich, pinoterapii oraz kinesiology taping. Efektu uzyskuje poprzez pracę także na tkankach miękkich i powięzi, stosując masaż funkcyjny i terapię punktów spustowych. Prywatnie miłośniczka zwierząt, interesująca się psychologią, a czas wolny lubi spędzać na świeżym powietrzu.

masaze

Marta Ż.

Dyplomowana masażystka z kilkuletnim doświadczeniem, studentka na kierunku fizjoterapia. W pracy ceni kontakt z pacjentem oraz jego dobre samopoczucie podczas zabiegu. W pracy wykorzystuje techniki masażu głębokiego, pinoterapii, mobilizacji tkanek miękkich i wiele innych. Terapeutka wykonująca masaż Kobido oraz walcząca z napięciami mięśni twarzy i stawów skroniowo-żuchwowych. Osoba komunikatywna, miła i empatyczna. Do jej zainteresowań należą wędrówki górskie, jazda konna i taniec.

masaze

Patrycja P.

Technik masażysta z kilkuletnim doświadczeniem, specjalizująca się w masażach leczniczych i relaksacyjnych. Każdego pacjenta stara się traktować indywidualnie, by mógł czuć się komfortowo, a zabiegi odbywały się w dobrej atmosferze. Celem jej pracy jest uzyskanie oczekiwanego efektu, zazwyczaj pozbycie się dolegliwości bólowej, a w dalszym ciągu wyeliminowanie możliwości jego powrotu. W pracy wykorzystuje masaż tkanek głębokich, metody pracy na punktach spustowych oraz na powięzi. Do jej ulubionych należą masaże i zabiegi na twarz, w tym wykonywanie masażu Kobido (japoński lifting twarzy). Prywatnie lubi górskie wędrówki oraz dobrą książkę.

masaze

Ewelina D.

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i WSZiA w Zamościu, studentka Studiów Podyplomowych Medycyny Osteopatycznej. Właścicielka i założycielka Studia Care. Od ponad 14 lat pracująca z pacjentem wyłącznie manualnie. Uczestniczka wielu szkoleń, kursów takich jak: tkanki miękkie, manipulacje krótkodźwigniowe, terapia manualna, czaszkowo-krzyżowa i wiele innych. Stoi na straży jakości wykonywanych zabiegów i pracy zespołu. Miłośniczka tańca, śpiewu, podróżowania oraz anatomii i fizjologii człowieka. Zajmuje się wyłącznie pacjentami bólowymi i zabiegami leczniczymi wyłącznie podczas wizyty fizjoterapeutycznej. Jej czas trwania to: 30, 45 lub maksymalnie 60 min.

masaze

Patrycja W.

Technik masażu z kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie. Jej empatia i umiejętność czytania ciała zapewnia ukojenie, a poprzez precyzyjna pracę na tkance łącznej, dąży do przywrócenia harmonii w ciele, eliminując napięcia i dyskomfort. Osoba o wysokiej kulturze, uśmiechnięta, miłośniczka siłowni oraz ćwiczeń fizycznych.

rehabilitacja

NASZE KWALIFIKACJE


NASZE SZKOLENIA, KURSY ORAZ METODY WYKORZYSTYWANE W PRACY Z PACJENTEM:

- Współczesne metody diagnozy i leczenia tkanek miękkich:

 • Technika energizacji tkanek miękkich
 • Mięśniowo-powięziowe rozluźnianie
 • Techniki aktywnego rozluźniania
 • Dysbalans mięśniowo-powięziowy
 • Analiza funkcjonalna pacjenta
 • Terapia punktów spustowych

- Terapia manualna w dysfunkcjach narządu ruchu.

- Manipulacje krótkodźwigniowe

- Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa

- FDM (fascial dystortion model) - terapia powięzi.

- Metoda Ackermanna – osteopatia i łagodna chiropraktyka

- Suche igłowanie

- Neuromobilizacje w terapii manualnej

- Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego

- Kinesiotaping (plastrowanie)

- Diagnostyka obrazowa narządu ruchu

- Anatomia Palpacyjna

- Masaż tkanek głębokich

- Analiza radiologiczna narządu ruchu w ortopedii i traumatologii

- Techniki rozciągania w uszkodzeniach mięśniowych.

- Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego

- Manipulacje powięzi

- Ostry dysk w modelu Pastural Fulcrum

- Rozluźnianie powięziowe dla równowagi strukturalnej

- Sektorowe oraz globalne podejście do leczenia systemu mięśniowo-powięziowego

- Anatomy Trains

- Aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po porodzie

- Szkolenia o tematyce:

 • Zaopatrzenie ortopedyczne i środki pomocnicze.
 • Specjalistyczne działania pielęgniarskie skierowane do osób przewlekle chorych.
 • Zaopatrzenie ortotyczne stosowane w opiece długoterminowej. Prowadzone przez przedstawicieli firm: Erhem, Medical Sport, Fundacji Zofia.
 • Aktywność fizyczna kobiet w ciąży.

- Terapia Cranio-Sacralna (terapia czaszkowo-krzyżowa prowadzone przez Mij Ferret College of Integrated Craniosacral Therapy).

- Certyfikaty ukończenia kursów:

 • Kalifornijski masaż czekoladą
 • Masaż ciepłymi kamieniami
 • Masaż bańkami chińskimi i kijami bambusowymi
 • Hawajski masaż lomi lomi
 • Masaż tajski stóp

- Szkolenia Firmy Norel : zabiegi na twarz i ciało


Serdecznie zapraszamy!