rehabilitacja

AKTUALNOŚCI

Uprzedzając Państwa telefony, informujemy, że Studio Care pracuje normalnie :) Przypominamy jedynie o obowiązku noszenia maseczek i dezynfekcji rąk po wejściu do gabinetu oraz informujemy o problemach z płatnością kartą. Zapraszamy. Zespół Care

AKTUALNOŚCI

Uprzedzając Państwa telefony, informujemy, że Studio Care pracuje normalnie :) Przypominamy jedynie o obowiązku noszenia maseczek i dezynfekcji rąk po wejściu do gabinetu oraz informujemy o problemach z płatnością kartą. Zapraszamy. Zespół Care

O nas


masaze lublin
masaze

Agnieszka B.

Fizjoterapeutka, studentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończone kursy: m.in. osteopatyczne podejście do systemów mięśniowo-powięziowych, masaż tkanek głębokich, kinesiotaping, pinoterapia oraz warsztaty pracy z blizną. Bardzo chętnie podejmuje nowe wyzwania oraz rozwija zagadki dotyczące pochodzenia dolegliwości bólowych. Energiczna miłośniczka jazdy na rolkach oraz długich spacerów.

masaze

Urszula G.

Fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uczestniczka szkoleń i kursów, m.in.: metody diagnostyki ruchowej kręgosłupa szyjnego, terapia punktów spustowych, kinesiotaping, pinoterapia. Celem jest dla niej odnalezienie przyczyny dysfunkcji, a nie walka jedynie z objawem. Wolne chwile poświęca na sport, książki oraz spotkania z przyjaciółmi.

masaze

Anna P.

Fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła kursy m.in. diagnostyki różnicowej i terapii manualnej, masażu tkanek głębokich oraz kinesiology taping. Efektu uzyskuje poprzez pracę także na tkankach miękkich i powięzi, stosując masaż funkcyjny i terapię punktów spustowych. Prywatnie miłośniczka zwierząt, interesująca się psychologią, a czas wolny lubi spędzać na świeżym powietrzu.

masaze

Martyna M.

technik masażysta, studentka fizjoterapii. Ukończyła kursy mi.im:anatomii palpacyjnej, tapingu oraz haczykowania. Pozytywna, życzliwa oraz bardzo skuteczna w swojej pracy. Jej zainteresowania to muzyka, śpiew oraz podróże.

masaze

Paulina N.

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń, m.in.: anatomia palpacyjna, terapia manualna, FDM (Fascial Distortion Model). W pracy z pacjentem na pierwszy miejscu stawia cel: zlikwidowanie problemu. Nieubłagana w dążeniu do rozluźnienia tkanek, ciekawa przyczyn i bardzo skuteczna. Do jej ulubionych technik należą metody pracy z powięzią, praca na tkankach głębokich z elementami FDM. Miłośniczka pływania, jazdy na nartach i i turystyki górskiej. Obecnie na urlopie.

masaze

Ewelina D.

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i WSZiA w Zamościu. Właścicielka i założycielka Studia Care. Od ponad 10-ciu lat pracująca z pacjentem wyłącznie manualnie. Uczestniczka wielu szkoleń, kursów takich jak: tkanki miękkie, manipulacje krótkodźwigniowe, terapia manualna, czaszkowo-krzyżowa i wiele innych. Stoi na straży jakości wykonywanych zabiegów i pracy zespołu. Miłośniczka tańca, śpiewu, podróżowania oraz anatomii i fizjologii człowieka. Zajmuje się wyłącznie pacjentami bólowymi i zabiegami leczniczymi wyłącznie podczas wizyty fizjoterapeutycznej. Jej czas trwania to: 30, 45 lub maksymalnie 60 min.

rehabilitacja

NASZE KWALIFIKACJE


NASZE SZKOLENIA, KURSY ORAZ METODY WYKORZYSTYWANE W PRACY Z PACJENTEM:

- Współczesne metody diagnozy i leczenia tkanek miękkich:

 • Technika energizacji tkanek miękkich
 • Mięśniowo-powięziowe rozluźnianie
 • Techniki aktywnego rozluźniania
 • Dysbalans mięśniowo-powięziowy
 • Analiza funkcjonalna pacjenta
 • Terapia punktów spustowych

- Terapia manualna w dysfunkcjach narządu ruchu.

- Manipulacje krótkodźwigniowe

- Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa

- FDM (fascial dystortion model) - terapia powięzi.

- Metoda Ackermanna – osteopatia i łagodna chiropraktyka

- Suche igłowanie

- Neuromobilizacje w terapii manualnej

- Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego

- Kinesiotaping (plastrowanie)

- Diagnostyka obrazowa narządu ruchu

- Anatomia Palpacyjna

- Masaż tkanek głębokich

- Analiza radiologiczna narządu ruchu w ortopedii i traumatologii

- Techniki rozciągania w uszkodzeniach mięśniowych.

- Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego

- Manipulacje powięzi

- Ostry dysk w modelu Pastural Fulcrum

- Rozluźnianie powięziowe dla równowagi strukturalnej

- Sektorowe oraz globalne podejście do leczenia systemu mięśniowo-powięziowego

- Anatomy Trains

- Aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po porodzie

- Szkolenia o tematyce:

 • Zaopatrzenie ortopedyczne i środki pomocnicze.
 • Specjalistyczne działania pielęgniarskie skierowane do osób przewlekle chorych.
 • Zaopatrzenie ortotyczne stosowane w opiece długoterminowej. Prowadzone przez przedstawicieli firm: Erhem, Medical Sport, Fundacji Zofia.
 • Aktywność fizyczna kobiet w ciąży.

- Terapia Cranio-Sacralna (terapia czaszkowo-krzyżowa prowadzone przez Mij Ferret College of Integrated Craniosacral Therapy).

- Certyfikaty ukończenia kursów:

 • Kalifornijski masaż czekoladą
 • Masaż ciepłymi kamieniami
 • Masaż bańkami chińskimi i kijami bambusowymi
 • Hawajski masaż lomi lomi
 • Masaż tajski stóp

- Szkolenia Firmy Norel : zabiegi na twarz i ciało


Serdecznie zapraszamy!