rehabilitacja

AKTUALNOŚCI

Miło nam poinformować o otwarciu naszego drugiego gabinetu na ul. Chodźki 25/4, gdzie zajmować się będziemy osobami wymagającymi bardziej wizyty i konsultacji fizjoterapeutycznycznej niż masażu, gdzie mamy większe i lepsze możiwości walczenia z Państwa dolegliwościami bólowymi, urazami i kontuzjami. Kontakt pod nr tel: 575-535-514 lub 513-583-568. Zapraszamy :)

AKTUALNOŚCI

Miło nam poinformować o otwarciu naszego drugiego gabinetu na ul. Chodźki 25/4, gdzie zajmować się będziemy osobami wymagającymi bardziej wizyty i konsultacji fizjoterapeutycznycznej niż masażu, gdzie mamy większe i lepsze możiwości walczenia z Państwa dolegliwościami bólowymi, urazami i kontuzjami. Kontakt pod nr tel: 575-535-514 lub 513-583-568. Zapraszamy :)

← Wróć

Oferta | masaże relaksacyjne

masaż aromatyczną świecą

Ciepły płomień świecy,szlachetny dotyk organicznego masła Shea, otulający aromat francuskiej lawendy... Masaż aromaterapeutyczną świecą Treets- wyjątkowo relaksujące właściwości i wspaniała atmosfera zabiegu. Doskonały na chłodne i ponure dni ;)

rehabilitacja lublin
studio masazu

gorącą czekoladą

Obfituje w żelazo, magnez, cynk, wapń oraz teobrominę i kofeinę - czyli substancje pobudzające krążenie krwi w skórze. Zmniejsza obrzęki i przyspiesza spalanie tłuszczu. Zabiegi czekoladowe wykorzystywane są także do pielęgnacji twarzy. Wiążą wodę w skórze i wygładzają cerę. Istotnym elementem tego iście relaksującego deseru jest relaks. Ziarno kakaowca pobudza produkcję hormonów szczęścia - endorfin. To im zawdzięczasz poprawę samopoczucia po zjedzeniu kawałka czekolady. Podczas zabiegu nastrój polepsza się już pod wpływem samego zapachu, nie wspominając o dobroczynnych składnikach wchłoniętych przez skórę. Przed nałożeniem czekolady można wykonać pobudzający peeling całego ciała. Ten zabieg widocznie podnosi wchłanialność dobroczynnych składników oraz ułatwia usuwanie toksyn. Masaż wykonywany jest na naturalnej, prawdziwej czekoladzie, gdyż jest posiada ona właściwości nieporównywalne z kremami i olejkami czekoladowymi. Po masażu ciało jest gładkie, pachnie czekoladą a także czasem pozostawia ciemniejszy kolor ciała, mimo dokładnego jej zmycia.

masaż lublin
studio masazu

masaż ciepłymi kamieniami

Masaż kamieniami pochodzenia wulkanicznego, które charakteryzują się znakomitym współczynnikiem magazynowania ciepła. Głęboko rozgrzewają organizm, przyśpieszają krążenie krwi, rozluźniają napięcia mięśniowe, działają relaksująco i odprężająco na całe ciało. Zabieg z użyciem kamieni polecany jest osobom zestresowanym, przemęczonym, o podwyższonym napięciu mięśniowym. Wskazany również w dolegliwościach reumatycznych, mięśniowych, stawowych i bólach korzonkowych. Masaż twarzy ciepłymi kamieniami wulkanicznymi, łagodzi napięcie mięśniowe, wzmaga ukrwienie, zmniejsza zaczerwienienia i stany zapalne skóry, idealny w przypadku skóry wrażliwej i trądzikowej. Masaż kamieniami jest połączeniem masażu relaksacyjnego, drenażu, termoterapii, akupresury i aromaterapii. Jest oazą spokoju dla osób zapracowanych i zestresowanych. Poprzez połączenie kojącego dotyku kamieni z odpowiednimi technikami masażu uzyskuje się efekt głębokiego relaksu i złagodzenia napięcia mięśni.

rehabilitacja lublin
studio masazu

relaksacyjny kręgosłupa

Ten rodzaj masażu jest doskonałą formą zrelaksowanie się po ciężkim dniu pracy. Powoduje rozluźnienie mięśni o największym napięciu, narażonych za zmęczenie. Pozostawia uczucie odprężenia, lekkości i relaksu. Stosowane są tutaj delikatne, spokojne, rytmiczne i powolne techniki, pozwalające zmniejszyć lub całkowicie znieść napięcie mięśniowe-nerwowe spowodowane ciężkim dniem w pracy, natłokiem obowiązków i stresem.

masaż lublin
studio masazu

całego ciała

Umiejętność relaksowania się jest bardzo cenna, szczególnie dzisiaj, kiedy 90% ludzi szuka pomocy u lekarzy z powodu dolegliwości związanych ze stresem, takich jak: bóle pleców, szyi, głowy, przemęczenie oczu, słaba zdolność koncentracji, depresja, nadpobudliwość, irytacja, wysokie ciśnienie krwi, wyczerpanie itd. dlatego może forma masażu, jaką jest masaż relaksacyjny jest tak bardzo popularna i pożądana. W masażu relaksacyjnym następuje rozluźnienie wszystkich mięśni do tego stopnia, że ciężko nam jest zapanować nad własnym ciałem. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało. Masaż to sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie, przynosi ulgę przy bólach ciała i uczuciu spięcia. Poprawia również stanu zdrowia, gdyż działa leczniczo na nasze ciało. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny. Z masażu może skorzystać każdy, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia.

rehabilitacja lublin
studio masazu

relaksacyjny twarzy/stóp

Mięśnie twarzy są szczególnie narażone na napięcia spowodowane stresem. Różne obszary twarzy odpowiadają poszczególnym częścią ciała i tym samym masując je lub uciskając określone punkty można oddziaływać na konkretny narząd. Celem jest odblokowanie stref przepływu energii całego ciała a także likwidacja bólu i napięć znajdujących się w poszczególnych obszarach czy też narządach. Odpowiedni masaż twarzy z zastosowaniem technik powięziowych, ucisków i pracy na punktach spustowych, choć może być trochę bolesny, daje doskonałe efekty u osób z problemami stawów skroniowo-żuchwowych (szczękościsk), a także problemami ze zgryzem. Wykonywany przez nas masaż stóp może pomóc w dolegliwościach bólowych okolic pięty, rozcięgna podeszwowego, zapobiec powstawaniu ostrogi piętowej, zmniejszyć ich obrzęk i wiele innych, ale także przynieść uczucie lekkości stóp.

masaż lublin
studio masazu

hawajski masaż lomi lomi

Wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju masaż przedramionami zwany masażem „troskliwych rąk”. Taneczne i płynne ruchy masażysty w połączeniu z relaksującą muzyką wprowadzą w magiczną podróż przez Hawaje co daje poczucie uzyskania równowagi między ciałem, umysłem i duchem. Uwalnia od napięć i stresów, budzi na nowo wewnętrzną moc. Masaż ten mylony jest często z erotycznym, w naszym gabinecie nie ma on z nim jednak nic wspólnego.

rehabilitacja lublin
studio masazu

masaż aromaterapeutyczny ciepłym olejem

Masaż jest najważniejszym, najskuteczniejszym i najszybciej przynoszącym efekty zabiegiem w aromaterapii. W czasie masażu następuje wchłanianie olejku w głąb skóry i ciała poprzez system naczyń krwionośnych i limfatycznych. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego i efekt relaksu i odprężenia pacjenta. Masaż z olejkami dobieranymi indywidualnie szybko łagodzi napięcia, bóle, objawy stresu, co prowadzi do zrównoważenia ciała i umysłu.

masaż lublin
studio masazu

japoński masaż twarzy KOBIDO

Kobido to japoński rytuał masażu twarzy, który wywodzi się że starożytnych Chin i oznacza " starożytną drogę do piękna ". Jest to naturalny sposób, który stosowany odpowiednio i regularnie może przynieść spektakularne efekty estetyczne, stąd często kojarzony jest z liftingiem bez skalpela. Dzialanie: poprawa owalu twarzy - redukcja zmarszczek - redukcja wzmożonego napięcia na twarzy - redukcja oznak zmęczenia - oczyszczenie skóry - stymulacja produkcji kolagenu, elastyny - oraz wiele innych. Zalecane stosowanie: co 2-3 tygodnie. Dodatkowo z opcja naklejenia tejpingu twarzy w cenie. Masaż trwa 1h 20 min.

rehabilitacja lublin
studio masazu

masaż głowy

Głowa jest najbardziej istotną strefą energetyczną w ciele człowieka związaną ze wszystkimi narządami wewnętrznymi. Masaż głowy, karku i barków to jeden z najważniejszych zabiegów w tradycjach Wschodu. Wykorzystuje się w nim refleksoterapię oraz pracę z kanałami energetycznymi. Silne unerwienie skóry głowy połączone z subtelną stymulacją receptorów przy pomocy balijskiego masażu, sprawiają, że zabieg ma niezwykłą moc relaksacji i redukcji stresu, a działanie na linii energetycznej wzdłuż górnej części ramion pomaga usunąć bóle głowy, karku i pleców.

masaż lublin
studio masazu